HAKKIMIZDA


15 yıllık çalışma tecrübe sonucunda sektördeki boşluğu doldurmak üzere yenilikçi ve müşteri odaklı çalışma anlayışı ile 2013 yılında kurulduk.

Kuruluştan itibaren en son teknoloji üretim makinelerine ve nitelikli personel eğitimine yapılan yatırımlar sayesinde sektördeki lider firmalar arasında yerimizi aldık. Şu an 16 ülkeye ihracatımız ile Bursa Nilüfer Organize Sanayi Bölgesinde 50 kişilik personelimiz ile 4000 m2 kapalı alanımızda hizmet vermekteyiz.

NANO YAY müşteri odaklı çalışarak koşulsuz müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir. Buna bağlı olarak global müşteri portföyümüze kaliteli ürün ve kaliteli hizmet sunmaya devam ederek kendimizi geliştirmeye ve fark yaratmaya devam edeceğiz.

Misyon

NANO YAY, faaliyet alanları Yatak ve Mobilya İmalat Sanayii alanında müşterilerinin beklentilerini tam olarak karşılayan, küresel rekabette onlara yardımcı bir tedarikçi, sürekli gelişme felsefesine inanmış, dinamik, yüksek kalite standartlarına sahip, çalışanlarının memnuniyetini en üst düzeyde tutan, tedarikçilerine iş ortakları olarak yaklaşan, toplumun kaynaklarını en verimli biçimde kullanan, yasaların da ötesinde iş ahlakı ve etik kurallara saygılı, doğal çevreye duyarlı, güvenilir ve dürüst bir işletme olarak çalışmalarını sürdürmeyi müşterilerine, çalışanlarına, iş ortaklarına ve kamuoyuna taahhüt eder.

Vizyon

NANO YAY, dünya çapında sektörün lider kuruluşları arasında yer alan, Yatak ve Mobilya imalatı sektöründe tasarım ve çözüm ortağı olan, küresel rekabette onlara yardımcı bir tedarikçi, çalışanlarının üyesi olmaktan gurur duydukları, doğal çevreye uyumlu, dolaylı olarak nihai müşteri mutluluğuna katkı sağlayan küresel bir kurum olmaktır.